Tule jooksma

ORIFLAME

Diamond TeamKAMPAANIA: LIIKUDES - Oriflame´ga Rootsi 2017

EDETABEL kampaanias 73 osalejat. LIITU


Kampaania algab: 22. aprill 2017 (13. Kindrali jooks) ja lõppeb: 24. september 2017 (Enforma Põhjaranniku seiklus 2017).

Kampaania ametlikud kanalid: www.jooksukalender.ee ja FB leht LIIKUDES - Oriflame´ga Rootsi. AUHINNAD:

I KOHT – Puhkuse- ja peopakett 4-le Oriflame Diamond Teami Liidritega Rootsi. Võitjale hinnas ka õhtuja hommikusöök (ehk toitlustus kehtib 1-le)
II KOHT – Ida-Virumaa jooksuüritused 2018 aastal TASUTA
III KOHT – Wellness õhtusöök 4-le Diamond Teami liidritega Ida-Virumaal koos üllatusega.

Kampaanias osalemiseks:
1. Ole Oriflame Diamond Team´i liige või liitu tiimiga (liitumisel kasuta kampaania koodi 361618)HAKKA ORIFLAME'i LOJAALSEKS KLIENDIKS
2. Osale kampaania ajavahemikus järgnevatel üritustel ning kogu punkte:
a. kõik Ida-Virumaal toimuvad jooksuüritused;
b. kõik Tervisespordi poolt korraldatud üritused, mis on avaldatud kampaania FB lehel LIIKUDES - Oriflame´ga Rootsi;
c. kõik XT sport poolt korraldatud üritused, mis on avaldatud kampaania FB lehel. 3. Lisapunkte saab: Oriflame internetikaubamajast Oriflame internetikaubamajast tehtud tellimuste eest (maks. 12 lisapunkti kampaania perioodi jooksul);
4. Vanuse alampiir on 16 aastat.

Kõik osalemised registreeritakse automaatselt võistlus protokollidest ning kampaania seisu kuvatakse www.jooksukalender.ee EDETABELIS ning FB kampaania lehel LIIKUDES - Oriflame´ga Rootsi. Kampaania arvestusse lähevad kõik liikumised, mis on kirjeldatud punktis 2 a, b ja c ning kus toimub ametlik ajavõtt ja/või avalikustatakse võistlus protokoll. Arvesse lähevad lõpetatud distantsid ning iga ala ja pikkus annab ühe arvu punkte ehk ühe punkti.

Kampaania võidu väljavõtmiseks on Sul vaja olla või end registreerida Oriflame Diamond Teami liikmeks (see on tasuta).
Seda saad teha www.jooksukalender.ee lehel. HAKKA ORIFLAME'i LOJAALSEKS KLIENDIKS
Kliendiks on võimalik endregistreerida ka üritustel Oriflame Diamond Teami telgis. FB kampaania lehel on välja toodud üritused, kus telk väljas on.
Peale registreerimist saad endale personaalse koodi ja edasine punktiarvestus käib antud koodi alusel.

Lisapunkte on võimalik koguda ka Oriflame internetipoe personaalsete tellimuste eest. Igas kuus tehtud Wellness toote/toodete tellimus/tellimused, annavad ühe lisapunkti. 2 lisapunkti on võimalik saada kuu aja jooksul tehtud tellimuse eest mis on 75 või rohkem punkti.
Kampaania algab 22.04.2017 siis on käsil Oriflame kataloog nr 4 ning kui kampaania lõppeb 24.09.2017 on käes kataloog nr 9. Ehk siis lisapunkte saab maks.12 kui igas kataloogis 4, 5, 6, 7, 8, 9 teha min 75-e punktiline (ca 50 EURi) tellimus.

Iga kuu parimale liikujale on auhind ning jooksvalt toimuvad üllatusloosimised ja kampaaniad. Kampaania lõpuüritus toimub oktoobris. Kohapeal kõikide kampaanias osalenute meeles pidamine ning meelelahutuslik programm.